Доставка

Способи доставки по Україні:


Спеціальна пропозиція:

  • Замовлення від 1000 грн. - безкоштовна доставка

Доставка здійснюється за допомогою транспортних компаній:

  • Нова Пошта (без обмежень);

Нові стандарти доставки


Відправлення посилки протягом 1-2 днів

Якщо усі товари з замовлення знаходяться на основному складі, таке замовлення може бути відправлений в день оформлення (підтвердження) замовлення, якщо товари з замовлення знаходяться на інших складах компанії. замовлення буде відправлений на наступний робочий день після оформлення (підтвердження) замовлення. 2% випадків - форс-мажори, коли відправка займає більше 1-2 робочих днів.

Терміни доставки - 2-3 дні

96% замовлень ми відправляємо "Новою Поштою". За основними напрямками доставка займає 1 день: посилка, відправлена нами з Одеси сьогодні, може бути отримана вами завтра в відділенні "Нової Пошти". В деякі пункти призначення доставка займає 2 дні, в дуже обмежена кількість населених пунктів доставка займає більше 2 днів.

Слід враховувати час внутрішніх відправлень "Нової Пошти": посилка, яку ми доставимо в відділення "Нової Пошти" сьогодні, фактично може виїхати тільки на наступний день.

Дізнатися орієнтовну дату доставки у ваше місто можна за допомогою онлайн-сервісу "Нової Пошти". Місто-відправник вказуйте "Одеса". Тип послуги: "Відділення-Відділення", якщо хочете отримати посилку у відділенні "Нової Пошти", або "Відділення-Адреса", якщо хочете замовити адресну доставку.

Вартість доставки


Доставка замовлення "Новою Поштою" в будь-яку точку України коштує 30-40 грн.

Орієнтовну вартість доставки у ваше місто можна розрахувати за допомогою онлайн-калькулятора "Нової Пошти". Місто-відправник вказуйте "Одеса", тип послуги - "Відділення-Відділення" (отримати у відділенні "Нової Пошти") або "Відділення-Адреса" (отримати за вказаною вами адресою). Фактична вага та габарити відправлення вказуйте приблизні (наприклад, футболка може важити 0,2 кг, куртка - 0,5 кг, розмір посилки може бути 30х20х5 см).


Способи оплати по Україні:

  • Післяплата + передоплата 25%


Накладений платіж

Ви вносите передоплату 25% від вартості товару на карту приват-банку, після чого решту грошей оплачуєте післяплатою

безпосередньо перевізнику після отримання товару, але платите при цьому за послугу зворотного відправлення грошей (за тарифами транспортної компанії).

Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з вами, і надасть дані для передоплати, після отримання грошей замовлення піде в обробку.

Vmode.ua